Zahájení motosezóny

Plakát

Zhodnocení

Dne 16. Dubna 2016 jsme se v poledne sešli na historicky druhé zahájení sezony pořádané Motoklubem Drnovice, počasí tentokrát vyšlo na jedničku. Po mši svaté a svěcení motorek jsme do helem vybrali peníze pro Jakuba Hřebíčka, který nutně sháněl peníze na trenéra a možnost sportování na „hand“ biku, nebo-li kolo na ruční pohon, vzhledem k tomu, že je upoután na invalidní vozík, je to jedna z mála cest jak může plnohodnotně sportovat, v rámci nadace Emil mu chybělo pár tisíc
(vybráno 7 500kč od návštěvníků), aby se mu vše zaplatilo, během léta už na kole začal jezdit, snad mu to pošlape, je to velký sympaťák.
Po předání peněz jsme se vydali na projížďku krajem do servisu MotoBystré, zde si Michal Petr připravil drobné občerstvení a jelo se dál přes přehradu Křetínku až nazpět domů. Krásné počasí zapříčinilo krásný den pro všechny zůčastněné a že Vás bylo, napočítaných vice než 250strojů.
Večer jsme zakončili se sklenkou v ruce a poslechem kvalitní muziky o kterou se postaraly kapely Demonium, Decadenth, Rolling Stones revival a Green Day Prague Idiots. I večer Vás dorazilo hodně a za to patří všem dík, protože akce pořádáme hlavně pro Vás!
Hodně šťastných kilometrů v sezoně 2016 přejí členové Motoklubu Drnovice, z.s. T.O.

Fotogalerie