III. Motosraz

Plakát

Zhodnocení

22.-24.2015 III. motosraz
Podruhé jsme se sešli v areálu „Pod Lesem“ ve Voděradech. Poprvé na dva dny!
Najeli jsme na obvyklé motosrazy, které bývají na celý víkend, bylo to náročný, ale krásný. Pro návštěvníky jsme si nachystali stanové městečko a sprchy s teplou vodou „Čistota půl zdraví“!!
V rámci hudebního programu v pátek zahrály kapely Proximity, ZZ Top revival, Green Day Prague Idiots, ZakázanÝ ovoce a Rybičky 48. Byl to mejdan jak se patří, v přestávkách se soutěžilo v exování piva a proběhl i striptýzek. Do hajan se šlo někdy kolem půl 4.
Sobota začala už v 10:30 kdy jsme odjeli na Vyjížďku za Lenku, trasa vedla přes Sebranice, Hotel Rudka na Vír a zpět. Napočítali jsme kolem 130motorek a nikomu se nic nestalo. Což je hlavní. Po návratu nám ve 12:30 pokračoval sobotní program.
Hned na začátek byla na pořadu hlavní exhibice víkendu: Dřevorubecká show Stihl Timbersport! Byla super a každý se mohl podívat opravdu zblízka na vše kolem!
Od 14:00 se nám rozběhl sobotní hudební program vždy proložený o soutěže a doprovodné akce. Představili se kapely Blackstars Band, Argema, Titanic, Kern, UDG a Ukulele Troublemakers. V přestávkách jsme soutěžili ve startování poslepu na čas, mohli jsme vidět Pole dance nebo závěrečný ohňostroj.
Během celého víkendu probíhala společná akce s Pivovarem Černá Hora a Motoklubem a to Každé 10. Pivo pomáhá, která vynesla 12 000kč, k této sumě se přidal výtěžek s prodaných los do tomboly, který byl 33 000kč, a částka se dělila na tři díly.
V sobotu nás navštívili Eliška, Emička i Nicolas se svými rodinami, všechny dětí trpí dětskou mozkovou obrnou, sbírají se na ně plastová víčka pod. Chtěli jsme jít cestou přímé podpory a děkujeme moc lidem za zakoupení losů, všem sponzorům, kteří nám věnovali ceny do tomboly. Všichni měli pěkný odpočinkový den s předáním finančních prostředků na závěr. Pokud počítáte tak se předalo 3x 15 000kč.
Co říci závěrem, nikomu se nic nestalo, všichni se vrátili v pořádku dom s dobrou náladou a my jsme rádi, že jsme jim tento víkend mohli připravit tak, aby se všichni bavili!
Musíme také poděkovat všem sponzorům, bez jejich podpory a peněz bychom akci pořádat nemohli a My Vám za Vaši pomoc moc děkujeme!
Za rok zase na „KilianGangu!!“
S přátelským pozdravem Tomáš Opluštil Předseda motoklubu Drnovice, z.s

III.Motosraz - Aftermovie