II. Zakončení motosezóny

Plakát

Zhodnocení

17.10.2015 2. Zakončení motosezony
Již podruhé jsme se sešli spolu s návštěvníky, abychom symbolicky zakončili sezonu 2015.
Počasí bylo již opravdu chladné a na náves do Drnovic se nás sjelo kolem 60 motorek. Na místě jsme měli připravené občerstvení a v 12:30 se vyjelo na vyjížďku k přehradě Vír, kde jsme položili věnec Mojmíru Mičkovi z Drnovic. Jelo se opatrně a pomale vzhledem k chladnému podkladu.
Po návratu si návštěvníci mohli dát něco na zahřátí, a následně si vychutnat 2 excelentní exhibice. Mistr světa v bike trialu Vašek Kolář z Blanska a stuntrider Mirek „Sporťák“ Frey z Kutné Hory. S financováním těchto vystoupení nám pomohla Obec Drnovice, za což jí děkujeme.
Součástí celého odpoledního programu byla sbírka a dobrovolné vstupné na Kryštofa Lepku z Drnovic, která trpí dětskou obrnou, s rodiči se přišel na vše podívat a vypadalo to, že se mu tam až na zimu moc líbí. Teď VELKÉ díky všem účastníkm a přispěvovatelům, na to kolik nás tam bylo je částka 11 050kč, kterou jsme vybrali a předali SUPER a je to jen díky dobrým lidem!
Odpolední program se naplnil a nezbývalo než zaparkovat motorky a od 19:00 začal večerní program na Lidovém domě. Support kapelám dělala čochová kapela Demonium, která krásně začala a po koncertech i celou akci zakončila. V rámci svého podzimního turné se představili kapely Koblížci a Jaksi Taksi, sešlo se nás dost a tímto jsme v dobré náladě vše zakončili.
Děkujeme partnerům a všem lidem co nás navštěvují a mají nás rádi stejně jako máme rádi my je!
T.O.