II. Motosraz Kiliangang

Plakát

Zhodnocení

Fakta a čísla:
- akce se konala 2.srpna 2014
- přijelo více než 150 strojů a branou areálu prošlo více než 800 lidí
- sraz se oproti 1. ročníku přesunul do "Areálu pod lesem" ve Voděradech a zatěžkávací zkouškou prošel na jedničku

Pár vět od pořadatelů:
    Akce byla určena motorkářům, ale také celým rodinám s dětmi. Děti si pohráli v dětském koutku, který byl docela dost vytížen a příští rok jej určitě zvětšíme.
    Abych nepřeskakoval ve 12:30 jsme se vydali na vzpomínkovou vyjížďku, Sebranice hřbitov dále okruh Kunštát, Hodonín se zastávkou v Lysicích u Lidového Domu, která proběhla s vydatnou pomocí policejních motorek velice dobře a hlavně bez nehod. Dík patří paní Šebkové z Policie Blansko, která nám kluky uvolnila.
    Odpolední program načal hned zostra Pavel Balaš a jeho trial show, pro návštěvníky to byl krásný zážitek. Vše na sebe plynule navazovalo bez dlouhých průtahů, takže lidé neměli ani moc čas ochutnat dostatečné množství nápojů.
    Jakmile si Pavel sbalil vozidla a rozloučil se s diváky, tak začala první soutěž a to Startování motorek naslepo, která je pro diváky velice atraktivní. Ono smát se člověku, co má šátek přes oči, je roztočen, neví kde je a má najít svůj stroj je konec konců velice zábavná aktivita. A kdo "nakopl" stroj nejrychleji odnesl si krásné ceny od našich sponzorů. Tímto nám skončil odpolední program, zrovna odbíjela pátá odpolední.
    Jakub Nesnídal účastník televizní soutěže Hlas už přešlapoval u mikrofonu a mohl si vystřihnout svoje vyhlášené hudební pecky. Bez delší prodlevy začalo vystoupení revivalové kapely Lynyrd Skynyrd. I ti, co je neznali si u songu Sweet home Alabama hodně rychle vzpomněli na tyto legendární hity. V přestávce mezi další kapelou následovala i další soutěž. Opět loňským ročníkem ozkoušené Exování piva. Obě kategorie předváděli velice rychlé časy a vítězové si odnesli hodnotné ceny od generálního partnera akce Pivovaru Černá Hora. V sedm večer se pomalu začalo příostřovat. Konkrétně další revivalová banda ZZ TOP s bratry Růžičkovými, kteří to opravdu dělají výborně.
    V dalším oddechu jsme vylosovali tomboly s cenami od sponzorů. Hlavní cena byla integrální přilba od Yamaha Boskovice, aku vrtačky od Flamex Boskovice a "fichtl" od Motoveterán klubu Vísky.
    Bylo půl deváté a Rocková legenda KERN už ladila svoje nástroje pro natěšené návštěvníky, kteří plně zaplnili parket. Kern nám předvedl dávku pořádného beatu. Návštěvnící si atmsféru opravdu užívali. To, že s nimi již nezpívá pan Kronek je fakt, který některé možná zklamal, ale takový už je život. Kerni rozhodně ukázali, že ještě nekončí a že dech jim určitě nechybí!
    Nyní měla následovat soutěž Miss mokré tričko, ale areál byl plný dětí, což jsem úplně nechápal. ale co už. Green Day Prague Idiots byli nachystaní, takže se Miss posunula na pozdější čas. Tato pražská skupina utvrdila návštěvníky, že i revival může být dobrý a může být dokonce pecka! Kluci nám během vystoupení, ale i ráno ukázali, že bychom s nimi měli počítat i na další ročníky. Udělali pro to maximum jak na pódiu, tak i ráno při úklidu.
    Po přemašlení podia nás čekalo vystoupení hlavní kapely motosrazu ZakázanÝovoce. Kluci během hodinky zahráli všechny svoje hlavní hitovky a po pár podpisech a fotkách zmizeli směr Praha, což byla poněkud škoda, ale nikoho to nijak nevyvedlo z tempa!
    Bylo zhruba půl druhé ráno a nadešel čas na Miss! Soutěž na srazu byla nová a asi z důvodu přílišného strachu co na to řekne okolí se nám přihlásili pouhé 4účastnice. První tři si mezi sebe rozdělili finanční částku 7 000kč od našeho sponzora Livechat.cz. Na place bylo spoustu žen a ty si žádaly, že se chtějí taky podívat. Takže se udělala ještě Bonus soutěž "Miss mokrý pupík" pánové se toho bály o poznání méně a rozjeli to na podiu ve svižném tempu, kde za odměnu dostal každý flašku.
    Od dvou hodin ráno nastoupila místním velice známá čochová kapela Demonium, která hrála zhruba do pěti hodin ráno, kdy i v tuto dobu bylo na parketu zhruba 50lidí.

Akce se chystala dlouho dopředu a i úklid byl několik dnů po akci velice náročný.
Co říct závěrem? Akce by se nekonala bez dobré vůle dobrovolníků a hlavně sponzorů.
Motosraz byl připraven pro návštěvníky nikoliv pro maximální výdělek.

Vaše KilianGang grupa Tomáš, Pepa, Víťa, Erik, Martin, Karel a Marek.

Harmonogram

11:30 - 12:00: Prezence motorek
12:15 - 13:30: Vzpomínková vyjížďka za Lenku Opluštilovou (zastávka na hřbitově) a na Lidovém domě Lysice
14:00 - 14:15: Oficiální začátek
14:15 - 14:45: Vystoupení Moto show
15:15 - 16:00: Soutěž 1.Startování motocyklů poslepu (kategorie "nakopávačky" a "el. startér")
17:15 - 17:30: Jakub Nesnídal (sólový zpěvák)
17:30 - 18:30: Lynyrd Skynyrd Tribute CZ revival
18:30 - 19:00: Soutěž 2.Exování piva
19:00 - 20:00: ZZ Top revival CZ
20:00 - 20:30: Losování tomboly
20:30 - 21:30: Kern (Rocková legenda Brno)
21:30 - 22:00: Soutěž 3.Miss Mokré tričko ( semifinále přihlášky dopředu do formuláře na webu + na místě)
22:00 - 23:00: Green Day Prague Idiots Revival
23:00 - 23.30: Soutěž 3.Miss mokré tričko (finále 5 nejlepších) 1.místo 4000kč, 2.místo 2 000kč, 3.místo 1 000kč
23:30 - 00:30: ZakázanÝovoce (Praha - hlavní kapela večera)
01:00 - 05:00: Demonium (Čochová kapela)
Doprovodný program během dne: Ukázka hasičské techniky, ukázka policejní techniky,petice R43, skákací hrad, trampolína a další.

Vyjížďka

Kapely

Soutěže

Miss mokré tričko

1. místo: 4000Kč
2. místo: 2000Kč
3. místo: 1000Kč

Exování piva

Patron: Černá Hora
1.místo 50l sud
2.místo 30l sud
3.místo 20l sud

Startování motorek poslepu

První tři v každé kategorii dostanou poukazy od motokenny a věcné ceny

Galerie

Videa

Aftermovie